YER TUZAKLARI

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

YER TUZAKLARI

Yer Tuzakları otomatik yer tuzaklarına alternatif olarak geliştirilmiş koruma ve yönlendirme amaçlı kullanılan bir sistemdir. Geçişin az olduğu alanlarda tek başına kullanılabildiği gibi, yoğun geçiş olan bölgelerde otomatik sisteme alternatif olarak da kullanımı mümkündür. Aynı zamanda istenildiğinde çift yönlü geçişi sağlamak amacı ile de kullanılır.

Bununla birlikte çift tırnaklı manuel yer tuzaklarının üretimine başlanmasıyla ürünün güvenlik seviyesini artırarak yönlendirmeden çok koruma amacıyla kullanımını sağlamıştır.

Özellikle, tek yönlü yollarda araçların ters yönden girişini engellemek üzere geliştirilmiştir, hız kesici kasis ve kapan özelliklerine de sahip, kolay monte edilebilen çelikten imal edilmiş bir üründür

Günümüzde garaj girişi, kamu binaları, özel binalar, otopark ve site girişleri gibi belirli bölgelerde izinsiz araç girişinin engellenmesi amacı ile araç kapanı adı verilen kapan yol düzeneği kullanılmaktadır.

Örnek Yer Tuzakları
 • Yüksek Güvenlikli Giriş Kapıları
  Yer Tuzakları

 • Yüksek Güvenlikli Giriş Kapıları
  Yer Tuzakları

 • Yüksek Güvenlikli Giriş Kapıları
  Yer Tuzakları

 • Yüksek Güvenlikli Giriş Kapıları
  Yer Tuzakları

 • Yüksek Güvenlikli Giriş Kapıları
  Yer Tuzakları

 • Yüksek Güvenlikli Giriş Kapıları
  Yer Tuzakları

 • Yüksek Güvenlikli Giriş Kapıları
  Yer Tuzakları

 • Yüksek Güvenlikli Giriş Kapıları
  Yer Tuzakları

 • Yüksek Güvenlikli Giriş Kapıları
  Yer Tuzakları

Yer Tuzakları Üstün Özellikler

KULLANIM ALANLARI

Yer tuzağı otopark, alışveriş merkezleri, siteler vb. alanların araç giriş - çıkış noktalarında ulaşımın tek yönde yapılmasını sağlayıp, hızlı ve güvenli bir geçiş ortamı oluşturur.

AMAÇ

Bu sistemin amacı ters istikamette araç geçişini engellemektir.

ÖNLEM

Mevcut geçiş düzenine aykırı hareket eden araçlar, Manuel Yer Tuzakları, birbirinden bağımsız bıçakları sayesinde engellenip, herhangi bir suikast girişiminde lastik hasarına neden olmaktadır.

BOYA

Ürün boyası olarak dış etkenlere dayanıklı epoksi boya veya elektrostatik toz boya kullanılmaktadır.

Yer Tuzakları

Tercih etmek için nedenler

Dayanıklı

support Yoğun kullanıma dayanıklı minimum 5000 açma-kapama/gün kapasiteli

Mikrodenetleyici kontrollü

Manyetik araç dedektorü veya fotosel baglantısı

Kontrol

Otomasyon Sistemleri dahilinde son kullanıcıların talebi dikkate alınarak üretilen manuel tuzaklar, otopark, site, depo, servis vb. giriş ve çıkışlarınızda kontrollü geçiş için önerilen bir mamuldür. Cazip fiyatı ve kolay uygulaması ile kontrolü elinize geçirin.

Suikast kapanları

Suikast tipi kapanlar yüksek güvenlik gerektiren yerler için özel olarak dizayn edilmiştir. Diğer kapanlar sadece aracın lastiklerini patlatırken, Suikast kapanı bıçakları ST 37 çelik malzemeden olup yerden 35 Cm yükselen ve 45 derece açılı duran suikast kapanları bıçakları aracı kucaklayarak önden arkaya doğru aracın alt kısmında büyük hasar açarak aracın içeri girmesini engeller.

Yer Tuzakları Fiyat

Fiyatlar ürünün boyutuna, istenilen ürüne ve ayrıntısına göre değişebilmektedir. Fiyatlar hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kesintilerde

Elektrik kesilmelerinde Manuel çalışmaya uygun ve DC motoru sayesinde sürekli çalışabilme özelliğine sahiptir.

Yüksek Güvenlikli Giriş Kapıları Yer Tuzakları

Seçenekleri

YATAKLAMA

Endüstriyel kapılarda farklı tavan mesafeleri ve çeşitli mimarilere uygun şekilde yataklandırma yapılabilir.

ÇEŞİTLERİ

Yüksek yataklama

Giyotin yataklama – üst yaylı

Açılı dikey yataklama

Yüksek dönüşlü – aşağı yaylı

YALITIM

Yalıtım aksesuarlarımız çok zor hava koşullarına çok uzun süreler dayanacak şekilde üretilmişlerdir.

Mevcut geçiş düzenine aykırı hareket eden araçlar, manuel yer tuzakları, birbirinden bağımsız bıçakları sayesinde engellenip, herhangi bir suikast girişiminde lastik hasarına neden olmaktadır.

Bıçaklar 7 cm olup, müşteri taleplerine göre özel ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Bıçaklarda çarpmayla ortaya çıkan ses şiddeti, özel kauçuklarla azaltılmıştır.

Dış etkenlere karşı dayanıklılığını arttırmak için epoksi boya veya elektrostatik toz boya boyanmaktadırlar. Otomatik yer tuzağı sisteminde elektrik kesintisi halinde üründen 0 verim alabilmek için manuel kol aparatı geliştirilmişti

ÜST