POLİÜRETAN DOLGU KEPENK

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

POLİÜRETAN DOLGU KEPENK

Poliüretan Dolgulu Çelik Kepenkler sağladığı ısı, ses İzolasyonu ve güvenlik için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Günümüz modern mimarisinde ve konutlarda, hem işlevsellik hem de estetik açısından Poliüretan dolgulu çelik kepenk uygulamaları önem kazanmaktadır.

İçi poliüretan dolgulu çelik panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile darbelere ve rüzgara karşı çelik kepenklerin dayanıklılığını arttıran güçlendirilmiş paneller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Isı İzolasyonlu Otomatik çelik kepenk için kullanılan Profiller roll forming yöntemi ile üretilir ve kepengin ebatlarına göre değişik Profil tipleri ve kalınlıkları kullanılır.

Bu kepenkler için içi poliüretan dolgulu alüminyum, poliüretan dolgulu çelik ve taşyünü dolgulu çit katlı çelik Profiller kullanılabilir.

Örnek Poliüretan Dolgu Kepenk
 • Kepenk Sistemleri
  Poliüretan dolgulu kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Poliüretan dolgulu kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Poliüretan dolgulu kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Poliüretan dolgulu kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Poliüretan dolgulu kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Poliüretan dolgulu kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Poliüretan dolgulu kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Poliüretan dolgulu kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Poliüretan dolgulu kepenk

Poliüretan Dolgu Kepenk Üstün Özellikler

İZOLASYON

Poliüretan dolgulu çelik kepenkler ısı İzolasyonu iklimsel koşulların önemli olduğu işyerleri, depolar, marketler için en ideal çözümdür.

GÜVENLİK

Poliüretan dolgulu çelik kepenkler Müşteri ölçüsüne göre özel olarak üretilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur.

RENK SEÇENEKLERİ

Poliüretan Dolgulu Çelik Kepenkler, elektrostatik toz boya (fırın boya) ile boyanmakta olup, kepenklerin rengini RAL kataloğundaki renklerden isteğinize veya kurumsal kimliğinize uygun renge göre seçebilirsiniz.

MOTOR TİPLERİ

Otomatik Çelik kepenklerde kullanılan motor tipleri yüksek kapasiteli, sessiz ve uzun ömürlüdür.

Poliüretan Dolgu Kepenk

Tercih etmek için nedenler

Isı ve ses yalıtımının ön planda olduğu mekanlarda tercih edilmektedir.

support Isı ve ses yalıtımının ön planda olduğu mekanlarda tercih edilmektedir.

39mm, 55mm ve 77mm palet eninde içi poliüretan dolgulu alüminyum profillerdir.

Standart RAL renklerinde boyanabilir. (RAL 9016, RAL 7038, RAL 8014, RAL 9006, RAL 1015, RAL 8022)

Güvenlik

İşyerlerinde, evlerde güvenlik ve aynı zamanda ısı-ses izolasyonu sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

Kumanda Sistemi

Poliüretan dolgulu kepenklerde Uzaktan kumanda ve anahtar kumanda sistemleri ile tahrik alan tüp motor sayesinde sessiz bir kullanım sunmaktadır.

Gelişmiş kepenk

Yıllar geçtikçe birçok modeli gelişmiştir. Aslında kepenk bir kapı modelidir. Garaj kapılarına, dükkan kapılarına, yangın bölme ihtiyacı olan yerlere kepenk ve otomatik kepenk sistemleri uygulanmaktadır. Son zamanlarda sık kullanılan kepenk modelleri, otomatik kepenk, motorlu kepenk, kumandalı kepenk, paslanmaz kepenk özellikle tercih edilen modelleridir.

Uygun fiyat5Pencere sistemleri

Poliüretan dolgulu kepenklerde ileriye yönelik getirilerive imalat sırasındaki ugun giderlerle maliyet açısından avantaj sağlar.

Poliüretan Dolgulu Kepenk

Seçenekleri

HAVALANDIRMA

Poliüretan dolgulu, havalandırma delikli (AHO) veya deliksiz (AWH)

Alüminyum kepenk

Diğer malzeme çeşitlerine göre nispeten hafif olan alüminyum malzeme

otomatik kepenk sistemleri için en çok tercih edilenler arasında yerini korumaktadır.

Poliüretan dolgu ile içi boş olan çift cidarlı

ekstürize paletlerden üretilmektedir.

KUMANDA VE UPS

Poliüretan dolgulu kepenklerde uzaktan kumanda kullanılan motorlar aracılığı ile sistem hareket eder. Tüketici tarafından gerekli görüldüğü takdirde UPS güç kaynağı takılarak destekleme yapılabilir.

Poliüretan dolgulu kepenklerde Askı kilitlerden aldığı destekten dolayı ürünü alttan kaldırmak suretiyle açmak mümkün değildir.

Poliüretan dolgulu kepenkleri Ürünün ölçülerine ve ağırlığına göre kullanılacak motor cinsini konusunda uzman olan ekibimiz belirlemektedir.

Kepenklere ayrıca Motorlara tüketicinin tercihi doğrultusunda buton, uzaktan kumanda, şifreli geçiş ya da anahtarlı şalter monte edilebilir.

ÜST