YÜKSEK HIZLI PVC KAPILAR

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

YÜKSEK HIZLI PVC KAPILAR

Özellikle iç mekan uygulamalarda , işletme içerisindeki geçiş kapılarında yoğun kullanıma uygun tasarlanmış kapılardır. Servis ve bakım maliyetleri diğer kapılara göre yok denilecek kadar azdır.

Rüzgar direncini artırmak için çelik barlar veya boncuk sistemi kullanılmaktadır. Şeffaf PVC uygulaması ile istenildiği kadar pencere uygulanabilir. Branda üzerinde baskı çalışması yapılarak görsel değişiklikler yapılabilir.

0,7 m/sn ile 3 m/sn arasında değişen hızlarda çalışabilen, işletmenizde enerji ve zaman israfını minimuma düşürmeyi hedefleyen kapılardır. Marketler , alışveriş merkezleri , gıda imalathaneleri , soğuk hava depoları , ilaç sektörü , tekstil sektörü , endüstriyel tesisler , kaynak kabinleri , konveyörler ve robot kabin kapılarında kullanılmaktadır.

Özel bükümlü 2mm Galveniz çelik dikmeler de 6000 mm e kadar kesinlikle ek yoktur. İstenildiğinde çelik aksamında elektrostatik boya da yapılabilmektedir.

Örnek Yüksek Hızlı PVC Kapılar
 • Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  PVC kapıları

 • Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  PVC kapıları

 • Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  PVC kapıları

 • Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  PVC kapıları

 • Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  PVC kapıları

 • Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  PVC kapıları

 • Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  PVC kapıları

 • Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  PVC kapıları

 • Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  PVC kapıları

Yüksek Hızlı Kapılar Üstün Özellikler

PVC KAPI MODELLERİ

Kullanılacağı mekana göre PVC kapı modelleri yüzlerce seçeneğin içinden tercih edilebilmektedir.

İÇ VE DIŞ MEKANDA

İç mekan veya dış mekanda kullanılma tercihi,

CAMLI VE CAMSIZ MODELLER

Camlı veya camsız modeli, tek kanatlı, çift kanatlı veya sürgülü modeli tamamen müşterilerimizin isteğine göre şekillenmektedir.

YÜKSEK HIZ VE YALITIM

PVC Kapılar yüksek açılma-kapanma hızı ile kullanıldığı alanlarda çalışan yardımcı iş makinaları, taşıma araçları (forklift vb.) giriş-çıkışına imkan sağladığı gibi mekanlar arasındaki ısı, koku, toz, buhar, rüzgar gibi etkenlerden izolasyon sağlar.

Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Tercih etmek için nedenler

Endüstriyel kapılar yüksek yalıtım ve izolasyon

support İşletmenin ihtiyacına göre iç ve dış mekânlarda kullanılabilir. Personelin hızlı, güvenli ve konforlu çalışmasına olanak veren Hızlı PVC Kapılar; dış ortamdan gelebilecek toz, pislik ve nem gibi istenmeyen maddelerden iç ortamı korur.

Sarmal kapıların bir diğer artısı da ısı kaybını minimum seviyede tutarak enerji tasarrufu sağlamasıdır. Özellikle soğuk hava depolarınca yoğun olarak talep gören sarmal kapılar acil çıkış kapısı olarak da tercih edilmektedir.

Bu kapılarda kullanılan brandalar darbeler karşısında esneyerek kapının dayanıklılığını arttırır. Branda yırtılmaları is kısa sürede ve uygun fiyatlarla tamir edilebildiğinden işletmeleri olumsuz etkilemez.

Yoğun Kullanım

Özellikle iç mekan uygulamalarda , işletme içerisindeki geçiş kapılarında yoğun kullanıma uygun tasarlanmış kapılardır.

Düşük Maliyet

Servis ve bakım maliyetleri diğer kapılara göre yok denilecek kadar azdır.

4Standart Özellikler;

Halat kopma emniyet sistemi, Yay setinin çift yaydan oluşması, Yaylı tamponlar, 2” galvanizli çelik ray seti, Alüminyum üst sızdırmazlık profili, Alüminyum alt destek profili, EPDM alt sızdırmazlık contası, EPDM üst sızdırmazlık contası, Kama kanallı içi boş mil, Kama kanallı içi dolu mil, 6000 mm’den geniş kapılar için 65 mm omega rüzgâr destek sacı kullanılır, Kapı Kulpu, Arka bağlantı C profili, Alt sızdırmazlık contası, Yan sızdırmazlık contası, 5500 mm’den sonra çift yan menteşe ve uzun teker kullanılır

5Pencere sistemleri

Garaj kapılarında pencere uygulması;güneş ışığından maksimum derecede faydalanmak ve içerisi ile dışarısı arasında görüntüsel bir bir bağ kurmak maksadı ile yapılır. Garaj kapılarımızda üç farklı renk pencere montajı yapmak mümkündür. Pencereleri sistem müsaade ettiği sürece istenildiği gibi montajını yapmak mümkündür. Arzu edilirse bu pencerelerin içerisine güzel bir görüntü için aşağıdaki desenlerden yerleştirmek de mümkündür.

Yüksek Hızlı PVC Kapıları

Seçenekleri

YATAKLAMA

Endüstriyel kapılarda farklı tavan mesafeleri ve çeşitli mimarilere uygun şekilde yataklandırma yapılabilir.

ÇEŞİTLERİ

Yüksek yataklama

Giyotin yataklama – üst yaylı

Açılı dikey yataklama

Yüksek dönüşlü – aşağı yaylı

YALITIM

Yalıtım aksesuarlarımız çok zor hava koşullarına çok uzun süreler dayanacak şekilde üretilmişlerdir.

Endüstriyel kapı, fabrika veya depo binalarının mal giriş çıkış, yükleme boşaltma noktalarında sirkülasyon sağlamak amacıyla kullanılan en dayanıklı ve en uzun ömürlü kapılardır.

Endüstriyel kapı sistemleri, birlikte uygulandığı seviye ayarlı rampalar ve kamyon kasası sıkıştırıcı PVC körüklerle, işletmelerde sorunsuz ve güvenli biçimde yükleme boşaltma yapılmasını sağlar.

Endüstriyel kapı sistemleri, tavana paralel kayarak açılması ile mekandan tasarruf sağlanır ve kapı açıklığı net olarak kullanılabilir. Endüstriyel kapı sistemleri, fabrika, depo veya binalarda geçiş aralığı ve yüksekliğine uygulana olarak üretilebilmektedir.

ÜST