SARMAL GARAJ KAPILARI

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

SARMAL GARAJ KAPILARI

Sarmal garaj kapısı sayesinde garaj ön kısmında ve iç kısımdaki boş alan daha fazla kullanılabilir. Park etmek için girişe daha fazla yanaşabilir, garajınızdaki tavan detayı da boş kalır. Kullanışlı ve sağlam kapı profili, kaliteli alüminyumdan oluşur ve modern ithal motor tekniğine sahiptir. Poliüretan dolgulu alternatifi bulunan sarmal kapılar, hafif olmasının yanı sıra ses ve ısı yalıtımı konusunda daha çok tavsiye edilmektedir.

Sarmal kapının hareketleri ve durması yumuşak ve nispeten sessizdir; bu sebeple kapı korunmuş olmaktadır. Uzaktan kumanda ve radarlı giriş sistemlerinin yanı sıra HGS ve OGS gibi giriş sistemleri entegrasyonu mümkündür.

Günlük kullanım esnasında personel ve yaya girişleri için personel kapısı ve gözlü pencere uygulamaları da mümkün olabilmektedir.

Bunun haricinde harici olarak da personel giriş kapısı alternatifi de mevcuttur. Yoğun kullanım durumlarına ve garaj, otopark içerisindeki araç sayısına göre tüp motor veya endüstriyel motor tercih edilerek uygun çözüm sağlanabilmektedir.

Örnek Sarmal Garaj Kapıları
 • Garaj Kapıları
  Sarmal garaj kapıları

 • Garaj Kapıları
  Sarmal garaj kapıları

 • Garaj Kapıları
  Sarmal garaj kapıları

 • Garaj Kapıları
  Sarmal garaj kapıları

 • Garaj Kapıları
  Sarmal garaj kapıları

 • Garaj Kapıları
  Sarmal garaj kapıları

 • Garaj Kapıları
  Sarmal garaj kapıları

 • Garaj Kapıları
  Sarmal garaj kapıları

 • Garaj Kapıları
  Sarmal garaj kapıları

Sarmal Garaj Kapıları Üstün Özellikler

LAMEL

Lamel tercihi yapılarak çeşitli tip veya özelliklerde lameller ile imalatı yapılabilmekte

MİMARİ UYGUNLUK

tüm ral kodlarına göre boyanabilmesi ile de dış mekân veya mimariye uygun olarak renk tercihi de yapılabilmektedir.

ALTERNATİF

Stor SARMAL Garaj Kapıları, alüminyum panellerden meydana gelmektedir. Sarmal garaj kapıları, seksiyonel garaj kapılarının uygun olmadığı yerlerde tercih edilmektedir.

YÜKSEKLİK AVANTAJI

Stor (Sarmal) garaj kapısı, tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasındaki boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle özel kutusu içinde rulo olarak çalışır.

Sarmal Garaj Kapıları

Tercih etmek için nedenler

Genel Özellik

support Kışın soğuktan, Yazın aşırı sıcaktan

Fırtına ve şiddetli rüzgardan, Güneş ışınlarından, Ses ve gürültüden,Tozdan, Sert ve yabancı cisimlerden

Hırsızlardan korur

Otomatik durma

Kapı kenarlarında monte edilmiş olan emniyet fotoselleri vasıtasıyla gerek araçlar gerekse yaya geçişi esnasında kapı kapanma durumunda otomatik olarak durdurma özelliği ile güvenli kullanım sağlanabilmektedir.

Zaman Ayarlı

Sarmal garaj kapıları Otomatik kapanma özelliği ile de herhangi müdahale olmaksızın kapanma zamanını dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

Farklı malzeme

Alüminyum sarmal kepenk veya diğer ismiyle alüminyum sarmal kapı, farklı malzemeler kullanılarak farklı renklerde de üretilebilmektedir.

Rahat çalışma imkanı

Kapının yukarı doğru sarılması, alanda yapılacak giriş-çıkışlarda, malzeme indirme-bindirmede veya diğer tüm işlerde geniş bir alanda çalışmanıza fırsat tanımaktadır.

Sarmal Garaj Kapıları

Seçenekleri

BAKIM

Yukarı doğru katlanır bir şekilde toplanması, motor kısmının dışarı da yer alması ile birlikte bakımlarının da daha kolay gerçekleştirilmesi sağlanmıştır.

SEÇENEKLER

Otomatik, yarı otomatik veya uzaktan kumanda sistemi ile çalışabilmektedir.

Hem güvenliğinizi sağlayacak,

hem de görselliğinizi arttıracak nitelikleri mevcuttur.

YALITIM

Yalıtım aksesuarlarımız çok zor hava koşullarına çok uzun süreler dayanacak şekilde üretilmişlerdir.

Sarmal garaj kapıları giriş çıkış yapan araç sayısı sınırı olmaksızın, durmadan çalışabilme özelliğine sahiptir.

Sarmal garaj kapıları endüstriyel motor ve hız sürücü sistemi ile yüksek hızda çalışırken kendisini mekanik yorulmalardan maksimum seviyede korur. 1 mt./saniye hızlara kadar açılma hızı ile maksimum trafik ihtiyacını karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Sarmal garaj kapıları Yükseklik kaybının kritik olduğu mahallerde dışarıya montaj seçeneği ile tavan yüksekliğinizi azaltmadan otomatik garaj kapısı keyfini yaşayabilirsiniz.

ÜST