ŞEFFAF PANJUR SİSTEMLERİ

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

ŞEFFAF PANJUR SİSTEMLERİ

Şeffaf kepenklerin malzemesi olan polikarbonat; termoplastiklerin özel bir grubudur. Polikarbonattan yapılan ürünler oldukça güçlü ve aşınmalara karşı dayanıklıdır ve özellikle kepenk sistemleri için çok uygundur.

Polikarbonat şeffaf kepenkler; cam gibi transparandır fakat camın aksine çok güçlüdür ve ayrıca kırılgan değildir.Şeffaf kepenklerimiz;Giyim mağazaları, alışveriş merkezleri kuyum ve market gibi değerli ürünlerini korurken aynı zamanda modern ve estetik görünümüyle ürününü sergilemek isteyen bir çok sektör tarafından tercih edilmektedir.

Dizaynı ve materyali kepenklerimizin oldukça güçlü ve dayanıklı olmasını sağlar.

Ürünümüz üstün güvenliği, aşınmazlığı ve dayanıklılığı sağlarken aynı zamanda işyerinizin prestijini arttıracak şeffaflığı ve estetiği beraberinde sunmaktadır.

Örnek Şeffaf Panjur Sistemleri
 • Panjur Sistemleri
  Şeffaf Panjur

 • Panjur Sistemleri
  Şeffaf Panjur

 • Panjur Sistemleri
  Şeffaf Panjur

 • Panjur Sistemleri
  Şeffaf Panjur

 • Panjur Sistemleri
  Şeffaf Panjur

 • Panjur Sistemleri
  Şeffaf Panjur

 • Panjur Sistemleri
  Şeffaf Panjur

 • Panjur Sistemleri
  Şeffaf Panjur

 • Panjur Sistemleri
  Şeffaf Panjur

Şeffaf Panjur Sistemleri Üstün Özellikler

KISMİ ŞEFFAFLIK

Kısmi şeffaflık sistemi; her tür profile uygun olan askı elemanlarımızla istenilen miktarda açıklık, şeffaflık olanağı yaratmaktadır. Vitrinlerde ve endüstriyel kepenklerde ortama görünürlülük ve aydınlık sağlar.

İSTENİLEN AÇIKLIK

Şeffaf kepenk sistemi, her tür profile uygun olarak askı elemanlarımızla istenilen miktarda açıklık, şeffaflık olanağı yaratmaktadır.

IŞIK

Vitrinlerde ve endüstriyel kepenklerde ortama görünürlük ve aydınlık sağlar.

SAĞLAM DAYANIKLI

Oldukça güvenli ve güvenilirdir. Ayrıca sağlam oldukları kadar dayanıklıdır.

Şeffaf Panjur Sistemleri

Tercih etmek için nedenler

Dayanıklı Sağlam

support Oldukça güvenli ve güvenilirdir. Ayrıca sağlam oldukları kadar dayanıklıdır.

Farklı Ölçüler

Her ölçüye ve binaya uygun olarak kepenk inşa edilir. Üstelik ölçü alınırken eşyanızın ya da mağazanızın vitrinini kapamaması için özel özen ve dikkat çerçevesi içinde davranılır.

Şeffaf Kepenk

Şeffaf kepenk sistemi bugün alışılmış olan sac,alüminyum kepenklerin yerini almış olan yeni nesil kepenk sistemidir. Bunun başlıca sebebi vitrinlerde bulunan ürünlerin gece ve gündüz teşirlerini sağlayabilmesidir.

Vitrin Teşir

Yeni jenerasyon bir kepenk sistemidir. Transpa Forza şeffaf kepenk sistemi bugünkü sac ve alüminyum perdelerin yerini almaktadır. Transpa Forza sağladığı şeffaflıkla vitrinlerde bulunan ürünlerinizin gece ve gündüz teşhirini sağlar.

Kırılmaz

Şeffaf kırılmaz, PCP malzemeden üretilmiştir

Gölgelendirme Sistemi Şeffaf Panjur Sistemleri

Seçenekleri

ŞEFFAFLIK

%92 Şeffaflık avantajı sağlar, Sessiz çalışır

ÖZELLİKLER

Paslanmaz kırılmaz özelliğe sahiptir.

Yanma geciktirmelidir

Ham maddesi UV katkılı olup,vitrinde bulunan ürünlerinizin solmasını engeller

Hırsızlıklara karşı güçlü mekanik dirence sahiptir

DIŞ ETKEN

Yağmur,çamur,güneş gibi mevsimsel etkilerden Yıpranmaz

Bugün birçok esnafın kepenklerini alüminyum kepenk, çelik kepenk oluşturmaktadır. Kepenk Sistemlerine estetik anlamda görüntü vermek isteyen işyeri sahipleri şeffaf kepenkler tercih etmektedir.

Genelde kuyumculuk, telekomünikasyon sektörlerinin tercih ettiği bu kepenkler; kepenk ve estetiği bir arada bulundurmak isteyen siz değerli müşterilerimizin istediği modelde ve ölçülerde yapmaktayız.

Transparan kepenk, şeffaf kepenk Hem estetiği hem de kullanılan malzemesi itibari ile bugünkü sac ve alüminyum perdelerin yerini almaktadır.Dükkan vitrinlerinde, bijuterilerde, bankalarda, villalarda, mağazalarda tercih edilir.

ÜST