PERGOLA SİSTEMLERİ

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

PERGOLA SİSTEMLERİ

Gölgelendirme Pergola Sistemi Her mevsim için kafe, bahçe, lokanta, hotel, veranda, bahçe ya da herhangi bir açık alana ideal korumayı sağlamak için kullanılır.

Pergola sistemimiz tüm mevsimler için ideal yaşam alanları oluturmak için geliştirildi. PVC kaplamalı özel kumaşı sayesinde yağmur, kar ve güneş için mükemmel koruma alanları sağlar.

Pergola, uzaktan kumandalı motoru sayesinde, tüm hava koşullarına göre açılır kapanır pergola özelliğini rahatça kullanabilirsiniz.

Müşterilerimizden gelen talep ile hızlı bir şekilde Pergolanızı tekliflendirip en iyi pergola fiyatını en iyi kalite ile çıkarıyoruz. Pergolamızı tercih etmeniz durumunda deneyimli Pergola montaj ekibimiz Pergolanızı montaj etmektedir.

Örnek Pergola Sistemleri
 • Gölgelendirme Sistemleri
  Pergola sistemi

 • Gölgelendirme Sistemleri
  Pergola sistemi

 • Gölgelendirme Sistemleri
  Pergola sistemi

 • Gölgelendirme Sistemleri
  Pergola sistemi

 • Gölgelendirme Sistemleri
  Pergola sistemi

 • Gölgelendirme Sistemleri
  Pergola sistemi

 • Gölgelendirme Sistemleri
  Pergola sistemi

 • Gölgelendirme Sistemleri
  Pergola sistemi

 • Gölgelendirme Sistemleri
  Pergola sistemi

Pergola Sistemleri Üstün Özellikler

AĞIRLIK

Ağır Yükler İçin Tasarlanmış Taşıyıcı Kiriş Profili

ÇELİK

Çelik Profil veya Ön Germeli Çelik Halat Entegrasyonu

BİRLEŞİM YERLERİ

Gizli Birleşim Hazneleri – Solid Profil Yapısı (SPC)

SIKIŞMA ENGELLEYİCİ

Yay dengeleme tekeri sayesinde, yay tentelerde, mekanizmanın kayış-kasnak sistemine sürterek sıkışması engellenmektedir

Pergola Sistemleri

Tercih etmek için nedenler

Yüksek İzolasyon

support Sürekli Aktif İzolasyon Contası

Tente sisteminin su oluğu her türlü çatı eğimine göre ayarlanabilir olduğundan, su oluğu ile çatı tekstili taşıyıcı profili arasındaki conta hiçbir zaman pasif durumu geçmez.

İzolasyon en üst düzeyde sağlanır.

Kiriş Profili

Kiriş profili ile tente tekstili arasında su ve hava izolasyonu için üç tırnaklı conta bulunmaktadır. Ayrıca, pergola tente tekstili boyunca, tekstile yüksek frekanslı kaynak teknolojisi ile yapıştırılan conta, suyun sistem içerisine sızmasını engeller.

Aydınlatma Çözümleri

Işık şiddeti ayarlanabilir dekoratif spotlar, istenirse ambiansa göre renk değiştiren led aydınlatma elemanları… Tüm aydınlatma elemanları tek bir kumandanın ucunda, istediğinizi seçebilirsiniz.

Sessiz

Dikey teker eksenin altında ve üstünde simetrik olarak yerleştirilmiş yatay tekerler pergolanın sessiz ve konforlu hareketi sağlar.

Paslanmaz Aksesuar

Pergola tente sistemlerinde kullanılan tüm aksamlar paslanmazdır. Dolayısıyla sistemler yağmur, kar v.b dış iklim şartlarından etkilenmeyerek yıllar boyu sorunsuz kullanımı garanti eder.

Gölgelendirme Sistemi Pergola Sistemleri

Seçenekleri

ANTI FINGERPRINT

Sistemin tüm alüminyum profil aksamlarında kullanılan boya anti- fingerprint ( parmak izi bırakmaz), leke tutmaz boyadır.

KUMANDA

Radyo Frekans Teknolojisi sayesinde sistemin tüm fonksiyonlarını tek kumanda ile kontrol edebilirsiniz.

TERAS PERGOLA

Teras Pergole Tentesi teras katlarda ki ev veya iş yerleri için inşa edilir. Bu tenteler teraslarda yeni yaşam alanları geliştirmek ve üretmek için yapılır.

Pergolaların en büyük ve birincil işlevlerinin güneşin yakıcı etkisini azaltmak olduğu bir gerçek. Ama bu onların tek görevleri değil. Bahçeniz için doğru pergolayı seçerseniz onun estetik gücüyle geceleri ve diğer mevsimlerde de bahçenizin konfor ve güzelliğini arttırabilirsiniz.

Eğer bahçeli ya da geniş teraslı bir evde yaşıyorsanız özellikle yaz aylarında açık havanın keyfini doyasıya çıkarabilmenin tek yolu yakıcı güneşten koruyan geniş gölgelikli bir oturma alanı dizayn etmektir. Bunun da en güzel yolu tabii ki farklı bahçe ve teras tiplerine göre farklı modelleri olan modern pergole tente tasarımları!

Gölgeleme sistemleri yalnızca yazın yoğun sıcağı altında kendimizi korumamızı sağlamaz, aynı zamanda dış mekanda kullandığımız mobilyaları ve hatta evimizin dışarıya bakan bölümünü

ÜST