ALÜMİNYUM KEPENK

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

ALÜMİNYUM KEPENK

İşyeri, mağaza ve dükkanlarınıza estetik görünüm güvenlik ve konforu; garantili ve kaliteli Alüminyum kepenkleri ile getiriyoruz...

Otomatik panjur, panjur sistemleri ve otomatik kapı sistemleri, otomatik kepenk sistemleri ve daha fazlası için çalışmalarını sürdüren şirketimiz modern yenilikçi dünyanın izlerini ürünlerinde yansıtarak sizlere geniş ve modern ürün yelpazesiyle hizmet sunmaktadır.

Ekstrüzyon yöntemi ile üretim, Estetik görünüm, yüksek mukavemet, İstenilen renk elektrostatik boyama, Bütünleyici dış görünüm, İstenilen ebatta uygulanabilir.

Her türlü otomasyon ve emniyet sistemi uygulama, Uzman ekiple anahtar teslimi montaj

Örnek Aluminyum Kepenk
 • Kepenk Sistemleri
  Alüminyum kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Alüminyum kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Alüminyum kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Alüminyum kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Alüminyum kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Alüminyum kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Alüminyum kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Alüminyum kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Alüminyum kepenk

Aluminyum Kepenk Üstün Özellikler

ÜRETİM

Otomatik çelik kepenk için kullanılan profiller alüminyum ekstrüzyon yöntemi ile üretilir.

GÜVENLİK

Müşteri ölçüsüne göre özel olarak kesilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur.

KUMANDA

Otomatik garaj kepenklerinde her türlü uzaktan kumanda, emniyet sistemleri ve otomasyon uygulanabilmektedir.

RENK

Kepenkler, elektrostatik toz boya (fırın boya) ile boyanmakta olup, kepenklerin rengini RAL kataloğundaki renklerden isteğinize göre seçebilirsiniz.

Aluminyum Kepenk

Tercih etmek için nedenler

Motor

support Otomatik kepenklerde kullanılan motor tipleri yüksek kapasiteli, sessiz ve uzun ömürlüdür.

Kullanılacak motor tipi ve gücü uzun yıllar sağlıklı çalışması için uzman mühendislerce belirlenir.

Kepenklerin montajı KARUSERCİ otomasyon bünyesinde çalışan deneyimli montaj operatörleri tarafından titizlikle yapılır. Size sadece konforlu bir şekilde kullanmak kalır.

Genel Tanım

Ölçülerine göre 1 mm ile 1,2 mm kalınlığında çift kat ekstrüzyon alüminyum profil ile istenilen ral kodu renginde ve ölçüde kepengin özelliklerine göre farklı motor tiplerinde kumandalı, şalter veya buton alternatifli, elektrik kesintilerinde akülü veya manuel açma seçenekleri ile her türlü kepenk ihtiyacınız için bizimle iletişime geçiniz.

Kalite

Başta iş yeri ve mağazalar için olmak üzere fabrikalar, orta ölçekli işletmeler, özel prefabrik yapılar ve garajlar için kullanılan otomatik kepenk çeşitlerinin üretimini yapan firmamız, yangın ve rüzgar dayanımının yanı sıra özel amaçlı koruma sağlaması için de yüksek kalitede üretilmiş olan kepenk sistemleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Darbeye Dayanıklı

Ham çelik kullanılarak şekilllendirilen kepenk sistemlerinin yanı sıra galvaniz çelik kullanılarak da üretilebilen kepenk sistemlerimiz sayesinde darbe ve patlamalara karşı da yüksek direnç gösteren korunaklı kepenklere sahip olabilmeniz mümkün olmaktadır.

Kolay ve Güvenilir

Hayatınızın daha kolay bir hale gelmesini sağlamakta olan otomatik kepenk sistemleri oturduğunuz yerden açılıp kapanabilir olması sayesinde size kepenk açarken yaşadığınız sıkıntıların hayatınızı zorlaştırması gibi bir problemden kaçmanızı sağlamaktadır. Uzaktan kumanda, anahtarlı şalter ve buton kontrolü seçenekleri bulunan bu sistemler sayesinde hırsızlara karşı güvenliğinizi artırabilmeniz ve gözünüzün arkada kalmasını engellemeniz mümkün olacaktır.

Alüminyum Kepenk

Seçenekleri

YANGINA DAYANIKLI

Yangına dayanıklı olması sayesinde size korunaklı bir alan da yaratan bu kepenklerin paslanmaya karşı da oldukça dayanıklı olması sayesinde uzun süre bu konuda herhangi bir sıkıntı çekmememniz mümkün olacaktır.

MOTOR SEÇENEKLERİ

Edinmek istediğiniz kepenklerin boyutuna göre santral,

tüp ve box motorlu seçenekleri bulunması sayesinde ihtiyacınız olan sistemlere

daha rahat bir şekilde

ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

KONFOR

Konforlu bir kullanım olanağı sunan bu kepenklerin kar ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarına karşı vitrinlerinizi koruyabilecek olması sayesinde sızıntıların içeriye girmesine engel olabilmeniz mümkün olacaktır.

Dayanıklılık ve hırsızlık gibi durumlara karşı güvenliğinizi artırma özelliğine sahip olan otomatik kepenk sistemleri seçeneklerimizin size sunmuş olduğu en önemli avantajlardan biri de bu sistemlerin mağazalarınızın, evlerinizin ya da fabrikalarınızın saygınlığını artıracak olmasıdır.

Modern bir görüntüye sahip olması ve estetik duruşu ile mağazanızın değerini artırabilecek olan bu kepenkler arasından gözlü lamelleri bulunanları tercih etmeniz sayesinde

hem korunma ihtiyaçlarınızı hem de akşamları bile mağazalarınızda vitrin teşhiri ihtiyacınızı karşılayabilmeniz mümkün olacaktır.

ÜST