ÇELİK KEPENK

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

ÇELİK KEPENK

Otomatik çelik kepenk için kullanılan profiller roll forming yöntemi ile üretilir ve kepengin ebatlarına göre değişik profil tipleri ve kalınlıkları kullanılır. Karuserci Yapı Otomosyonda roll form hattı çelik kepenk üretimi için kullanılır ve müşterilerine geniş ürün yelpazesi sunar.

Çelik kepenkler müşteri tercihine göre özel olarak üretilen profiller her türlü ebat ve açıklığa uygun, kullanımı konforlu ve güvenli, patlayıcı ve yanıcı maddelere dayanıklı yapısıyla mekanlarınızı güvenli bir şekilde korur.

Karuserci Çelik kepenk sistemleri Gaziantep de Otomatik kepenklerde işyerleri için transparan vitrin amaçlı mikro delikli ve pencereli tip profiller mevcut olup, işyeriniz kapalıyken bile ürünlerini güvenli bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Çelik kepen sistemlerindeki renk seçenekleri, Kepenkler, elektrostatik toz boya (fırın boya) ile boyanmakta olup, kepenklerin rengini RAL kataloğundaki renklerden isteğinize veya kurumsal kimliğinize uygun renge göre seçebilirsiniz.

Örnek Çelik Kepenk
 • Going to the grand lake
  with my friends.

 • Kepenk Sistemleri
  Çelik kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Çelik kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Çelik kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Çelik kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Çelik kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Çelik kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Çelik kepenk

 • Kepenk Sistemleri
  Çelik kepenk

Çelik Kepenk Üstün Özellikler

MOTOR SEÇENEKLERİ

Otomatik kepenklerde kullanılan motor tipleri yüksek kapasiteli, sessiz ve uzun ömürlüdür. Kullanılacak motor tipi ve gücü uzun yıllar sağlıklı çalışması için uzman mühendislerce belirlenir.

DENEYİMLİ EKİP

Çelik kepenklerin montajı Karuserci Yapı Otomosyon bünyesinde çalışan deneyimli montaj operatörleri tarafından titizlikle yapılır. Size sadece konforlu bir şekilde kullanmak kalır.

GÜVENLİK

Çelik kepenk sistemleri, güvenliğin ön planda olduğu tüm mekanlarda tercih edilmektedir. 0,8mm – 1mm – 1,2mm et kalınlığında galvaniz çelik profillerdir. Darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır.

MUKAVEMET

Özel bombeli kalını sayesinde mukavemetin ön planda olduğu yerlerde tercih edilmektedir.

Çelik Kepenk

Tercih etmek için nedenler

Renk Seçenekleri

support RAL renk kataloğundaki tüm renklere boyanabilir.(*) Çelik kepenkler, “dışarıda” ve koruyabilecekleri girişler arasında ekstra bir engel ekleyerek izinsiz erişim ve vandalizmin binaya verilmesini engellemek için kullanılıyor.

Açıkken, kepenkler kapı üzerinde ve deklanşörde obtüratör ve mekanizma gibi neredeyse engelsiz bir diyafram sağlar.

Ayrıca, kepenkler arıza ve az bakım gerektiren uzun ömürlüdür.

Güvenlik

Ham çelik kullanılarak şekilllendirilen kepenk sistemlerinin yanı sıra galvaniz çelik kullanılarak da üretilebilen kepenk sistemlerimiz sayesinde darbe ve patlamalara karşı da yüksek direnç gösteren korunaklı kepenklere sahip olabilmeniz mümkün olmaktadır.

Kolaylık

Hayatınızın daha kolay bir hale gelmesini sağlamakta olan otomatik kepenk sistemleri oturduğunuz yerden açılıp kapanabilir olması sayesinde size kepenk açarken yaşadığınız sıkıntıların hayatınızı zorlaştırması gibi bir problemden kaçmanızı sağlamaktadır.

Kumanda

Uzaktan kumanda, anahtarlı şalter ve buton kontrolü seçenekleri bulunan bu sistemler sayesinde hırsızlara karşı güvenliğinizi artırabilmeniz ve gözünüzün arkada kalmasını engellemeniz mümkün olacaktır.

Yangına Dayanıklı

Çelik kepenkler yangına dayanıklı olması sayesinde size korunaklı bir alan da yaratan bu kepenklerin paslanmaya karşı da oldukça dayanıklı olması sayesinde uzun süre bu konuda herhangi bir sıkıntı çekmememniz mümkün olacaktır.

Çelik Kepenk

Seçenekleri

MOTOR

Çelik kepenklerden edinmek istediğiniz kepenklerin boyutuna göre santral, tüp ve box motorlu seçenekleri bulunması sayesinde ihtiyacınız olan sistemlere daha rahat bir şekilde ulaşabilmeniz mümkün olacaktır.

KONFOR

Konforlu bir kullanım olanağı sunan bu kepenklerin

kar ve yağmur gibi olumsuz hava koşullarına karşı

vitrinlerinizi koruyabilecek olması sayesinde

sızıntıların içeriye girmesine engel olabilmeniz mümkün olacaktır.

HIRSIZLIĞA KARŞI

Dayanıklılık ve hırsızlık gibi durumlara karşı güvenliğinizi artırma özelliğine sahip olan otomatik kepenk sistemleri seçeneklerimizin size sunmuş olduğu en önemli avantajlardan biri de bu sistemlerin mağazalarınızın, evlerinizin ya da fabrikalarınızın saygınlığını artıracak olmasıdır.

Modern bir görüntüye sahip olması ve estetik duruşu ile mağazanızın değerini artırabilecek olan bu kepenkler arasından gözlü lamelleri bulunanları tercih etmeniz sayesinde hem korunma ihtiyaçlarınızı hem de akşamları bile mağazalarınızda vitrin teşhiri ihtiyacınızı karşılayabilmeniz mümkün olacaktır.

Çelik Kepenk sistemleri genellikle kuyumcu, mağaza, eczane ve güvenlik teşkil eden mekanlarda kullanılmakta olup, diğer kepenk türlerine göre daha ağır ve kalın malzemeden üretilmektedir.

Çelik Kepenk sistemleri RAL Kataloğunda bulunan tüm renklerde hazırlanabilmektedir. Çelik Kepenk, darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır. Çelik Kepenkler uzaktan kumandalı veya butonlu olarak açma güvenliğinin ön planda olduğu profillerdir.

ÜST