GARAJ KAPISI MOTORLARI

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

GARAJ KAPISI MOTORLARI

Toplu konutlarda, apartmanlarda, villalarda ve otopark girişlerinde daha çok olmak üzere endüstriyel tesis girişlerinde de karşımıza çıkan seksiyonel kapılar garaj kapısı olarak sıklıkla kullanılan kapı tipleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yukarı doğru açılıp kapanan bu kapıların açılıp kapanması için KARUSERCİ Yapı Otomosyon seksiyonel kapı motoru kullanılması gerekmektedir. Akıllı teknolojiler kullanılarak hazırlanan bu kapı motorları sayesinde yaşamınızın çok daha kolay bir hale geldiğini görebilirsiniz.

Hem seksiyonel kapı üretiminde hem bu kapılar için uygun özelliklere sahip kapı motorları üretimi konusunda yüksek kalitede hizmetler sunmaktayız

Bir kontrol ünitesi bulunan ve garaj kapılarının çalışma şekli üzerinde rahatlıkla değişiklikler yapmanızın mümkün olduğu KARUSERCİ seksiyonel kapı çeşitleri sayesinde beklentilerinizi karşılayabilecek özellikte bir kullanıma kavuşabilirsiniz.

Otomatik çalışma parametrelerini rahatlıkla ayarlayabileceğiniz kontrol paneline sahip olması sayesinde kapı sonlandırma ayarlarını da çok kolay bir şekilde kendiniz yapabilirsiniz.

Örnek Garaj Kapısı Motorları
 • Kapı Motorları
  Garaj kapısı motorları

 • Kapı Motorları
  Garaj kapısı motorları

 • Kapı Motorları
  Garaj kapısı motorları

 • Kapı Motorları
  Garaj kapısı motorları

 • Kapı Motorları
  Garaj kapısı motorları

 • Kapı Motorları
  Garaj kapısı motorları

 • Kapı Motorları
  Garaj kapısı motorları

 • Kapı Motorları
  Garaj kapısı motorları

 • Kapı Motorları
  Garaj kapısı motorları

Garaj Kapısı Motorları Üstün Özellikler

MONTAJ

Yüksek güvenlikli yapısı ile ilgi çeken garaj kapısı motorları montajı da oldukça basittir.

YOĞUNLUK

Garaj kapısı motoru alırken en önemlisi ise kullanım yoğunluğuna ve kapı ebatlarına uygun özellikte motorlar almanız gerektiğidir

KONFOR

Garaj kapılarınıza, garaj kapı motoru monte edilmesi durumunda çok daha konforlu bir kullanım sizi bekliyor olacaktır

ZAMAN KAZANCI

Seksiyonel kapılarınızın da daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilecek olan seksiyonel garaj kapı motorunun kullanımı size zaman açısından da kazanç sağlayacaktır.

Garaj Kapısı Motorları

Tercih etmek için nedenler

Kendi Kapanabilme

support Üstelik garaj kapılarınızı tam olarak kapatmayı unutmanız gibi bir durum da söz konusu olmayacağından daha güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Yağmurda veya gecenin bir yarısında, garajı açmak için arabasından inmeyi kimse istemez.

Tek Tuş

Düğmeye tek dokunuşla aracınızdan inmeden garajınıza girebilirsiniz.

Konfor

Eviniz için konfor ve güvenlik

Yolunuz açık

Garaj kapısı motoruyla "yolunuz açıktır", çünkü bahçe giriş kapınızı ve garaj kapınızı araç içerisindeyken uzaktan kumanda üzerinden hızlıca, konforlu ve güvenli şekilde açabilirsiniz.

Engel algılama

Engel tanıma özelliği sayesinde motor hareket halindeyken motor sürekli yaptığı kontrolle sıkışmaları engelleri algılar.

Kapı Motorları Garaj Kapısı Motorları

Seçenekleri

STANDBY

Enerji Tasarrufu fonksiyonu ile kullanılmadığı zamanlarda standby konumunda bekleyebilir.

BAĞLANTI

Basit bir konnektör yardımı ile gerekli bağlantı hemen yapılıp, akü kiti motor gövdesinde saklanabilir.

KOLAYLIK

Motor direkt olarak seksiyonel kapının şaftına bağlanır; herhangi bir pozisyonda motoru bağlamak çok kolaydır.

Artık kapınıza eklediğiniz bir motor sayesinde kapınız kendi kendini açıp kapatabiliyor ve bunu bir kumanda yardımıyla siz kapınızın yanında olmasınız da yapabiliyor

İşte bu garaj kapısı ve garaj kapısı motorlarının satış ve montajını profosyonel ekimizle birlikte gerçekleştirmekteyiz.

garaj kapısı motorlarında kullanımı çok kolay, Kurulumun özelleştirilmesi için geniş kapsam, ayarlanabilir engel tespit hassaslığı

ÜST