MOTOR SİSTEMLERİ

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

MOTOR SİSTEMLERİ

Yağmurda veya gecenin bir yarısında, garajı açmak için arabasından inmeyi kimse istemez. Garaj kepenk motoruyla sistemi ile "yolunuz açıktır"

çünkü bahçe giriş kapınızı ve garaj kapınızı araç içerisindeyken uzaktan kumanda üzerinden hızlıca, konforlu ve güvenli şekilde açabilirsiniz.

Tüm garaj kapısı motorlarında kablosuz sistem uygulanabilmektedir. Durum kontrollü kablosuz sistem, benzersiz konfor ve güvenlik fonksiyonlarının yanı sıra parlak görünümlü, özel tasarımlı uzaktan kumanda ile ön plana çıkmaktadır.

Opsiyonel olarak kepenklerinizi, garaj kapılarınızı diğer cihazları rahatça akıllı cep telefonu veya tablet bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Örnek Motor Sistemleri
 • Kepenk Sistemleri
  Kepeenk motorları

 • Kepenk Sistemleri
  Kepeenk motorları

 • Kepenk Sistemleri
  Kepeenk motorları

 • Kepenk Sistemleri
  Kepeenk motorları

 • Kepenk Sistemleri
  Kepeenk motorları

 • Kepenk Sistemleri
  Kepeenk motorları

 • Kepenk Sistemleri
  Kepeenk motorları

 • Kepenk Sistemleri
  Kepeenk motorları

 • Kepenk Sistemleri
  Kepeenk motorları

Motor Sistemleri Üstün Özellikler

POLİÜRETAN ÜRETİM

Poliüretandan üretilmiş sandviç paneller sağlam gövdeye sahip

YÖNLENDİRİCİ KOLLAR

Seksiyonlar , yan duvarlara ve tavana monte edilerek yönlendirici kolların vasıtasıyla hareket eder.

SIZDIRMAZLIK

Dört bir tarafı kauçuk filtreler ile donatılmış endüstriyel kapılar oldukça sağlam ve sızdırmazdırlar.

YALITIM

Kullanıldığı ortamlarda ısı, ses ve toz yalıtımı sağladığı için tercih edilir.

Motor Sistemleri

Tercih etmek için nedenler

Endüstriyel kapılar yüksek yalıtım ve izolasyon

support Endüstriyel kapılar 42mm kalınlığında olup homojen şekilde sert köpükle doldurulmuştur.

Yüksek derecede termal izolasyon ve ses izolasyonuna sahiptir. Panel kalınlığı 42 mm ve yüksekliği 500 mm ile 610 mm dir.

Rakip firma kapılarında farklı panel yükseklikleri nedeniyle eşit olmayan çizgi mesafeleri ve belli olan panel geçiş aralıkları. Bu durum kapıya estetik olmayan ve göze hoş görünmeyen bir görüntü verir.

2Yataklama Sistemi

endüstriyel kapı, tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasındaki boşluğun en uygun kullanılmasıyla, yan raylar içerisinde kayarak çalışır. Kapı bu boşluğun mesafesine uygun olarak değişik şekillerde monte edilebilir. (standart, düşük, yüksek ve giyotin yataklama seçenekleriyle uygulanabilir.). Endüstriyel kapı sistemleri standart beyaz renkte (iç-dış taraf RAL 9002) olan paneller bina dış cephesine uygun olarak farklı RAL renklerinde de uygulanabilir. Ayrıca uygulanacak alandaki detaylara göre, farklı yataklama şekilleriyle kullanılabilir. Araç ve yaya trafiğinde etkin rol oynayan seksiyonel kapılar standart butonlu, zincirli manuel çekme tip ya da uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.

3Çelik Sandaviç Panel

Endüstriyel kapılarımız çelik sandviç panellerden oluşur. Sandviç paneller galvanize sac levhalar arasına yüksek basınçlı poliüretan enjekte edilerek elde edilir. Yüksek basınçlı poliüretan sayesinde mükemmel ısı izolasyonu sağlanır. Panellerimizin rüzgar mukavemeti 80 km/saat ’tir. Seksiyonel endüstriyel kapı panellerinin ön ve arka yüzeyindeki sac levhalar birbirine dört katlı olarak sağlamca birleşmektedir. Kapı panellerinde aydınlatma amaçlı, istenilen sıralarda çift cidarlı akrilik camdan oluşan pencereler açılabilir.

4Standart Özellikler;

Halat kopma emniyet sistemi, Yay setinin çift yaydan oluşması, Yaylı tamponlar, 2” galvanizli çelik ray seti, Alüminyum üst sızdırmazlık profili, Alüminyum alt destek profili, EPDM alt sızdırmazlık contası, EPDM üst sızdırmazlık contası, Kama kanallı içi boş mil, Kama kanallı içi dolu mil, 6000 mm’den geniş kapılar için 65 mm omega rüzgâr destek sacı kullanılır, Kapı Kulpu, Arka bağlantı C profili, Alt sızdırmazlık contası, Yan sızdırmazlık contası, 5500 mm’den sonra çift yan menteşe ve uzun teker kullanılır

5Pencere sistemleri

Garaj kapılarında pencere uygulması;güneş ışığından maksimum derecede faydalanmak ve içerisi ile dışarısı arasında görüntüsel bir bir bağ kurmak maksadı ile yapılır. Garaj kapılarımızda üç farklı renk pencere montajı yapmak mümkündür. Pencereleri sistem müsaade ettiği sürece istenildiği gibi montajını yapmak mümkündür. Arzu edilirse bu pencerelerin içerisine güzel bir görüntü için aşağıdaki desenlerden yerleştirmek de mümkündür.

Makaslı Platform

Seçenekleri

YATAKLAMA

Endüstriyel kapılarda farklı tavan mesafeleri ve çeşitli mimarilere uygun şekilde yataklandırma yapılabilir.

ÇEŞİTLERİ

Yüksek yataklama

Giyotin yataklama – üst yaylı

Açılı dikey yataklama

Yüksek dönüşlü – aşağı yaylı

YALITIM

Yalıtım aksesuarlarımız çok zor hava koşullarına çok uzun süreler dayanacak şekilde üretilmişlerdir.

Otomatik kepenk motorları 70 lik boruya göre otomatik kepenk motorları 60 lık boru ya göre otomatik kepenk motorları 120 lik boruya göre otomatik kepenk motorları 139 luk boruya göre otomatik kepenk motorları 133 lük boruya göre otomatik kepenk motorları olarak farklı sınıflarda tedarik edilebilirler.

Kepenk motorları otomatik kepenklerin borularına göre boru ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Bu motorlar farklı yükler taşıyacaklarından dolayı farklı güçlerde üretilirler ve fiyatları da buna göre değişmektedir.

En Kaliteli Otomatik Kepenk Motorları

ÜST