SEYYAR RAMPA

KARUSERCİ YAPI OTOMOSYON

SEYYAR RAMPA

Mobil yükleme rampaları araç ile forkliftin aynı seviyede bulunduğu durumlarda forkliftin araç içine girebilmesini sağlayan sistemlerdir.Endüstriyel tesisler, fabrikalar, limanlar, havalaanları vb. ortamlarda herhangi bir yerdeki yükün hızlı ve kolay şekilde yüklenmesini sağlar.

Yükleme boşaltma uygulamalarının yanı sıra ağır nakil araçlarına, iş makinesi vb. araçların yüklenmesi amaçlıda kullanılmaktadırlar. Tekerlekli tasarımı sayesinde yükleme sahasında herhangi bir yere kolayca nakledilebilir.

Kullanılmadığı durumlarda park edilebilir ve katlanır kuyrukları sayesinde minimum yer kaplama özelliği sunar.

Manuel treyler krikolu standart sistemlerin yanı sıra, elektro hidrolik kaldırma tertibatlı da dizayn edilmektedirler.

Örnek Seyyar Rampa
 • Yükleme Rampa Sistemleri
  Seyyar rampa

 • Yükleme Rampa Sistemleri
  Seyyar rampa

 • Yükleme Rampa Sistemleri
  Seyyar rampa

 • Yükleme Rampa Sistemleri
  Seyyar rampa

 • Yükleme Rampa Sistemleri
  Seyyar rampa

 • Yükleme Rampa Sistemleri
  Seyyar rampa

 • Yükleme Rampa Sistemleri
  Seyyar rampa

 • Yükleme Rampa Sistemleri
  Seyyar rampa

 • Yükleme Rampa Sistemleri
  Seyyar rampa

Seyyar Rampa Üstün Özellikler

MOBİL KOLAYLIK

Mobil rampa ile yükleme ve boşaltmalarda maksimum hareket kabiliyeti sağlar.

SEKTÖREL ÇÖZÜM

Endüstriyel tesisler, fabrikalar, büyük marketler ve limanlarda hızlı ve kolay yükleme imkanı verir.

ZAMAN KAZANDIRMA

Çalışma sırasında zaman ve iş gücü kaybımızı en aza indirir.

HAZIR RAMPA

Tesislerinizin bahçesinde herhangi bir yerinde, güvenli ve ekonomik yükleme-boşaltma yapılmasını sağlar.

Seyyar Rampa

Tercih etmek için nedenler

Kolay Hareket

support Mobil rampanın uç kısmında bulunan tekerlekler kullanıcıya kolay hareket imkanı ve rampanın uç kısmının konteyner zemini ile sürekli teması gibi iki avantajı sunar.

Böylelikle Tırların havalı süspansiyonundan kaynaklanan yükseklik farklılıklarından bile en emniyetli yükleme pozisyonu kendiliğinden oluşur.

kauçuk tekerler yere indirilip rampa sevk edileceği yere taşınır.

Kontrol Valf

Mobil rampanın yükleme işi bitince rampanın (ölü konumuna gelmesi için) aşağı doğru inişini sağlayan kontrol valfi mevcuttur. Mevcut valf, rampanın yükleme yapılacak olan araca güvenli ve uygun bir şekilde pozisyon almasını sağlar.

3Çelik Sandaviç Panel

Endüstriyel kapılarımız çelik sandviç panellerden oluşur. Sandviç paneller galvanize sac levhalar arasına yüksek basınçlı poliüretan enjekte edilerek elde edilir. Yüksek basınçlı poliüretan sayesinde mükemmel ısı izolasyonu sağlanır. Panellerimizin rüzgar mukavemeti 80 km/saat ’tir. Seksiyonel endüstriyel kapı panellerinin ön ve arka yüzeyindeki sac levhalar birbirine dört katlı olarak sağlamca birleşmektedir. Kapı panellerinde aydınlatma amaçlı, istenilen sıralarda çift cidarlı akrilik camdan oluşan pencereler açılabilir.

Renk seçenekleri

Rampaların imalat aşamasında fosfat banyosundan geçirilerek ön yıkama dan geçirildikten sonra, istenilen Ral renklerinden epoxy boya ile çift kat boya ile boyanmaktadır.

Kauçuklu Döner Teker

Mobil seyyar rampanın ön tarafında 2 adet kauçuklu döner tekerlekle techiz edilmiş olup, yükleme esnasında tekerler havada dururken, kriko ayakları yere değerek yükü taşımaktadır. Mobil rampanın yükleme işlemi bittikten sonra, krikonun çift ayağı yukarı doğru kaldırılıp, kauçuk tekerler yere indirilip rampa sevk edileceği yere taşınır.

Seyyar Rampa

Seçenekleri

SEKTÖREL

Endüstriyel tesisler, fabrikalar, büyük marketler ve limanlarda hızlı ve kolay yükleme imkanı verir.

YÜKSEKLİK ÇÖZÜMÜ

Seyyar Rampalar diğer bir değişle

Mobil rampa olarak ta adlandırılan aktarma,

boşaltma yapabilen ve

yükseklik absorbe edici rampalardır.

FORKLİFT TAŞIMA

Seyyar rampa kuyruk kısmının altındaki forklift taşıma aparatı ile istenilen yere taşınarak ihtiyaç olan yerde işletmenin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Yükleme rampasında kullanılacak çeliğin ebatları, yük taşımada kullanılacak olan kriko, tekerlek, ve menteşe grubu, ve sac kalınlığı mühendislik hekalerampaı ve katı model uygulamaları ile titiz bir çalışmanın neticesinde uygulama safhası için hazırlanıp nitelikli, tecrübeli usta mühendislerimizin çalışmaları ile üretilmektedir.

Tır kamyon ve bunun gibi araçlara mal yükleme , boşaltma işlemlerini kolaylaştırmak için geliştirilmiş seyyar yükleme rampaları minimum 8 ton olarak belirlenmiş olup maksimum taşıma kapasitesi müşterimizin talebine göre dizayn edilip taşıma kapasitesi arttırılmaktadır.

Bu dizayn ‘da forkliftin kendi yükü ve taşıyacağı yükün toplamı ve emniyet katsayısı ile belirlenmektedir.

ÜST